FOR LIFE – PRO ŽIVOT

To je motto, kterému je společnost FOR LIFE GmbH – výrobce stomických pomůcek z Berlína – zavázána dostát.

Od roku 1990, kdy společnost vznikla, se věnuje vývoji a výrobě vysoce kvalitních stomických pomůcek, které se stávají stále oblíbenějšími v Německu a po celém světě.

Nedávno společnost rozšířila výrobní kapacitu vystavěním nového výrobního závodu. Díky tomu a také díky motivovanosti zaměstnanců společnosti se jí daří uspokojovat stále zvyšující se nároky zákazníků.

Společnost LIPOELASTIC a.s. je pro ČR výhradním dovozcem produktů STOMOCUR®, které usnadňují život lidem se stomií. Péči o uživatele a odborný lékařský personál zajišťuje společnost Distrimed s.r.o. (http://www.distrimed.cz), která je exkluzivním distributorem v České republice.

Nabízíme malou exkurzi společností FOR LIFE, která tyto stomické pomůcky vyrábí.

 

Akciová společnost LIPOELASTIC je již od roku 2002 významným výrobcem, ale i dovozcem materiálů v oblasti zdravotnické péče. Hlavním předmětem její činnosti je výroba zdravotních kompresivních bandáží, které jsou určeny k pooperační léčbě. 

V České republice kromě pomůcek pro stomiky distribuuje tělní implantáty Eurosilicone a Nagor, výplně vrásek Teosyal a profesionální péči o jizvy Biodermis.