JAK ZÍSKAT POMŮCKY?

Podstoupili jste náročnou operaci a potřebujete speciální pomůcky, které Vám umožní návrat k plnohodnotnému životu? Pro snazší orientaci v oblasti předepisování stomických pomůcek Vám nabízíme následující informace:

1) Stomické pomůcky STOMOCUR® jsou v číselníku VZP zařazeny do zdravotnických prostředků skupiny 03 pod značkou FOR.

2) Potřebné množství pomůcek a příslušenství Vám předepíše lékař (CHIR, PRL, URN, INT, ONK) na Poukaz na léčebnou a ortopedickou pomůcku nejdéle na dobu 3 měsíců (viz vzor poukazu níže)

3) Pomůcky STOMOCUR® jsou pojišťovnou plně hrazeny dle stanoveného limitu

4) Na základě řádně vyplněného poukazu si můžete pomůcky vyzvednout ve výdejně zdravotních potřeb či v lékárně.

5) Chcete-li dostat pomůcky diskrétně a zdarma až do Vašich domovů, postupujte dle následujících pokynů:

Lékařem vystavené poukazy na pomůcky STOMOCUR® na rubové straně podepište, vložte do obálky a zašlete na adresu Distrimed s.r.o., Havlíčkova 190/12, Český Těšín, PSČ: 737 01.

Prostřednictvím bezplatné zásilkové služby společnosti Distrimed s.r.o. Vám budou pomůcky doručeny nejpozději do 3 pracovních dnů od doručení poukazu na výše zmíněnou adresu.

6) Pomůcky budou obratem bezplatně doručeny na Vaši adresu uvedenou na  poukazu. Prosíme o sdělení Vašeho telefonního čísla pro potřebu přepravce. Pokud chcete pomůcky doručit na jinou adresu, vložte ji k poukazům do obálky.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na bezplatné telefonní lince 800 900 209 v pondělí – pátek od 8.00 do 15.00 hodin.

 

 (pro zvětšení klikněte na poukaz)