Liponews září 2014

22.9.2014 11:04:00
Lipoelastic 

Aneb co se děje kolem nás...

LIPOELASTIC A HUMANMED DO TOHO PRAŠTILI

Slibně se rozvíjející světová spolupráce mezi špičkami ve svém oboru byla stvrzena i na domácím hřišti. Společnost Lipoelastic a.s. se v říjnu stane výhradním dodavatelem liposukčních přístrojů BodyJet německé společnosti HumanMed pro ČR. Pro pacienta to znamená, že kromě moderní liposukční techniky dostane tu nejlepší kompresní terapii a již den po zákroku se může věnovat běžným aktivitám. Nejde jen o ČR. Oběma společnostem se otevírá možnost prostřednictvím svých zahraničních partnerů dále expandovat do zemí, kde doposud nemají vlastní zastoupení. Spokojeni jsou tak vlastně všichni zúčastnění:)

 

BERLÍN SLÍBIL VÍCE STOMICKÝCH POMŮCEK

Stomický tým společnosti Lipoelastic si to napochodoval přímo na Berlín. Měl totiž zajímavé obchodní jednání v centrále společnosti FOR LIFE, která vyrábí stomické pomůcky Stomocur. Šlo o podnětnou výměnu zkušeností nejen z oblasti prodeje, ale také marketingu a celkového přístupu ke stomickým pacientům. Výsledkem setkání je plánované rozšíření portfolia stomických pomůcek pro český trh.

 

KOSMECEUTIKA TEOXANE JE TADY!

Už je to tady. Novinky z jarního Monaka jsou v prodeji. Jde o inovovanou kosmeceutickou řadu společnosti TEOXANE, kterou ocení nejen odborní lékaři, ale zejména veřejnost. Speciální kosmetika totiž akcentuje a prodlužuje výsledky estetických procedur a je určena k domácímu ošetření ve všech situacích. S nastupujícím podzimem je hitem například Deep Repair Balm, který eliminuje nežádoucí účinky slunečních paprsků a pleť osvěžuje, hydratuje, navrací jí jas. Kompletní sortiment kosmeceutiky v e-shopu sekce péče o pleť

« Zpět