Liponews duben 2015

11.5.2015 10:00:00
Lipoelastic 

...aneb co se děje kolem nás.

Teosyal Pen dělá z lékařů umělce

Švýcarské laboratoře TEOXANE zase o něco předběhly dobu. Vyvinuly první elektronicky řízený aplikátor kyseliny hyaluronové, díky kterému se lékaři budou moci plně soustředit pouze na vyplňování. Už žádné stlačování pístu injekce, jen precizní práce. Z toho rezultují i pacienti. Jak prokázalo testování, při aplikaci pociťují menší bolest, rychleji se zotavují bez vedlejších účinků a aplikace s Teosyal Pen přináší také přirozenější výsledky. Aplikující lékař si navíc může vybrat z přednastavených režimů, ale může si rovněž nastavit vlastní módy. Teosyal Pen je ergonomický a intuitivní, takže pro jeho používání není zapotřebí žádné technické zdatnosti.

Více zde

 

Mediacentrum – vše je tam, kde má být

Představte si místo, kde najdete odpovědi na všechny otázky ohledně našich produktů. Netřeba v tom hledat právě něco metafyzického. Jde o mediacentrum, které nedávno společnost Lipoelastic spustila pro lékaře. Mediacentrum je v podstatě databanka, kde lze najít veškeré marketingové materiály k našim produktům. Tyto podklady mohou odpovědět i na náročnější dotazy zvídavých pacientů.

Více zde

 

O kruhy pod očima lze pečovat i doma

Nový, lepší, účinnější! To je letošní novinka R (II) Eyes od Teoxane proti kruhům pod očima pro domácí použití. Obsahuje zcela novou patentovanou technologii resilientní kyseliny hyaluronové pro okamžitou hydrataci a vyhlazení pleti, speciální CDR komplex pro obnovu pokožky a NovHyal, který aktivuje přirozenou produkci kyseliny hyaluronové v podkoží. Díky jednoduchému aplikátoru je navíc nanášení tak snadné! Nový R (II) Eyes představuje ideální doplněk po profesionálním ošetření výplněmi Teosyal.

Více zde

 

Lipoelastic prodává liftingové nitě Reandnè

Reandnè jsou nejbezpečnější biokompatibilní liftingové nitě vyrobené z PDO (polydioxanonové) směsi. PDO (polydioxanon) využívaný v nitích Reandnè našel široké uplatnění v chirurgii pro svou snášenlivost s lidským tělem a pro svou schopnost se v něm přirozeně rozkládat. PDO nitě jsou nejbezpečnějším materiálem, který nevykazuje téměř žádné vedlejší efekty a nevyvolává alergické reakce. Síť z těchto PDO nití funguje jako opora pleti a stimuluje tělo v místě zavedení k maximální produkci kolagenu, který pak vytváří dlouhodobý liftingový účinek. Vývoj Reandnè se inspiroval tradiční čínskou medicínou – akupunkturou. PDO nitě jsou aplikovány speciálně konstruovanou kanylou a doba jejich účinku se pohybuje mezi 1-2 lety. Jsme proto rádi, že jsme mohli portfolio našich výrobků obohatit o tak kvalitní produkt, jakými nitě Reandnè jsou.

Více zde

« Zpět